BH62-950-005 Gen3 Dodge Hemi 4.100" bore, 3.583" stroke, 6.200" rod, .927" pin. '15-Present 6.2 Hellcat head, -6.3cc, 9.50:1 comp (CP Bullets BH62-950-010)